Úvodní strana

Jarní Jizerky

8AC4525E 719E 4E55 8D5F 27D23E38CFF5

Zamilujte se do jarních Jizerek! Příroda Jizerek se pomalu po zimním odpočinku probouzí. Cítíte tu svěžest a příslib něčeho nového ve vzduchu? Přijďte se zamilovat do jarních Jizerek.

Přivoňte si k jarním Jizerkám!

Když ze sněhu vykoukne první sněženka, je to jasné, jaro je tu. První jarní dny v podhůří a na horách se výrazně liší. Zatímco na Frýdlantsku kvetou vedle sněženek už bledule a šafrány, po Jizerské magistrále se prohánějí běžkaři. Ale i na horách se jaro časem přihlásí a začne kouzlit svou paletou barev. Navštivte místa, kde můžete přivonět k jarním Jizerkám.

Oslavte v Jizerkách Velikonoce!

Oslavy Velikonoc jsou často spojovány s vítáním jara a mnohými lidovými tradicemi. Nabízíme vám kompletní přehled velikonočních akcí v Jizerkách. Připomeňte si také Velikonoce jako nejvýznamnější křesťanský svátek návštěvou kostelů, nebo se vydejte na procházku po křížových cestách.

Naše pozvánka do Jizerek vám představí To nejlepší z Velikonoc a jara letošního roku!

Nechte se očarovat západem slunce ze skalních vyhlídek!

Příchodem jara se dny pomalu prodlužují a sluneční paprsky mají stále větší sílu. Toužíte-li zažít trochu jizerské romantiky, nechte se očarovat západem slunce. Vystoupejte na některou ze skalních vyhlídek s ohromujícím výhledem na Jizerky.

Prozkoumejte Jizerky z ptačí perspektivy!

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. A nejkrásnější pohled na Jizerské hory je z ptačí perspektivy. Nemusíte si nechávat narůst ptačí křídla, abyste si úžasné pohledy užili i vy, stačí vystoupat na zdejší rozhledny, kterými jsou Jizerky doslova poseté.

Zavítejte do Jizerek s dětmi a poznejte je hravou formou!

Jaro klepe na vrátka. Objevte Jizerky hravě s celou rodinou. Naplánujte si výlet s dětmi a navštivte některou z naučných stezek. Prožijete pohodové společné chvíle, které přinesou ponaučení a zábavu.

Navštivte Jizerky na Prvního máje se svou láskou!

Květen, měsíc lásky. Přemýšlíte, čím překvapit svou drahou polovičku na Prvního máje? Máme pro vás několik tipů, jak si užít svátek zamilovaných v Jizerkách.

Před návštěvou jarních Jizerek bychom vám rádi poděkovali, že dodržujete zásady chování v přírodě a přírodních rezervacích: Desatero, jak se chovat v přírodě

Náhled pro tisk
Vytvořeno 27.4.2021 12:20:28 | přečteno 1544x | denisa.merenusova
load