Úvodní strana

Jarní prázdniny v Jizerských horách

iQPARK, autor: iQLANDIA

Jarní prázdniny jsou tu! Pokud ještě váháte, kam vyrazit, Jizerky jsou tou správnou volbou. Spousta zábavy tu čeká na celou rodinu.

Lyžovačka

To je jasná volba číslo jedna! Bez lyží nebo snowboardu si nedokážeme jarní prázdniny vůbec představit. Proto jsme si pro vás připravili přehled skiareálů a vleků v Jizerských horách. A pokud si vaše ratolesti nejsou na sjezdovkách ještě jisté, nebo s lyžováním začínají, domluvte jim na jarní prázdniny lyžařskou školu. V našem přehledu najdete kontakty na jednotlivé školičky.
Seznam skiareálů a lyžařských škol najdete ZDE.

Běžky

Naplánujte si s celou rodinou aktivní výlet na běžkách po Jizerských horách. Čekají vás tu stovky upravených běžeckých stop a to nejenom na Jizerské magistrále, ale také třeba v okolí Kořenova a za příznivých sněhových podmínek i v podhůří Jizerských hor na Frýdlantsku.
Více o Jizerské magistrále se dozvíte ZDE.
Více o dalších upravovaných tratích v Jizerkách se dozvíte ZDE.

Sáňkovačka a bruslení

K pravé zimě neodmyslitelně patří tradiční zimní radovánky, jako je sáňkování, bruslení a nebo úplně obyčejná koulovačka. Která místa zvou k těmto radovánkám, se můžete dočíst v našem článku. 
Více o zimních radovánkách v Jizerkách se dozvíte ZDE.

Zábava pro celou rodinu

Chcete si užít spoustu zábavy s celou rodinou a odnést si třeba i trochu poučení? V Jizerkách máme několik míst, která byste rozhodně neměli minout! Od největšího zábavního komplexu severních Čech Centrum Babylon, po unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem iQLANDIA.
Více o zábavě pro celou rodinu se dozvíte ZDE.
Náhled pro tisk
Vytvořeno 26.1.2022 15:50:47 | přečteno 3007x | zakova.jana
load