Úvodní strana

Jizerská 50 a Bedřichovský Night Light Marathon

min (2)

K pravidelně očekávaným událostem jizerské zimy patří neodmyslitelně Jizerská 50 a Bedřichovský Night Light Marathon! Neváhejte a zúčastněte se těchto sportovních akcí, které k zimním Jizerkám rozhodně patří!


ČEZ Jizerská 50

Historie Jizerské 50 sahá až do roku 1968, kdy proběhl první závod jako zimní příprava horolezců na sezónu. Jizerská 50 je legendární závod, který si nechá ujít jen málokterý nadšenec. 

V letošní sezóně proběhne již 55. ročník a to od 11. do 13. února 2022. Kromě tradičních závodů, kterým vévodí ČEZ Jizerská 50, se můžete zúčastnit také netradičního závodu v historických kostýmech, který připomíná dobu, kdy se historie Jizerské 50 začala psát. Na trase se hodnotí nejenom rychlost, ale i provedení skoku a samotný kostým. Nenechte si ujít tuto podívanou! 

Informace k závodu i registraci najdete ZDE.


Bedřichovský Night Light Marathon

Zcela netradičním sportovním zážitkem je Bedřichovský Night Light Marathon. Kde jinde než v Jizerkách se vám naskytne příležitost závodit s čelovkou a běžkami! Vybírat můžete z několika závodů různých délek. 

Bedřichovský Night Light Marathon se koná 18. až 19. února 2022 (závod byl z důvodu nedostatku sněhu z původního lednového termínu přeložen). Poznejte Jizerky v docela jiném světle a nezapomenutelné noční atmosféře!

Informace k závodu i registraci najdete ZDE.


Náhled pro tisk
Vytvořeno 6.12.2021 11:55:54 | přečteno 147x | zakova.jana
load