Úvodní strana

Nechte se hýčkat

káď v Ekoparku Liberec, autor: První volnočasový Ekopark v Liberci

Pokud je venku vichřice a fujavice, není nic lákavějšího, než se zachumlat do peřin anebo se pořádně prohřát v sauně či se naložit do horké vody. To vše a mnohem více zažijete v některém z následujících ubytování.

Nechte se hýčkat!

Aby o vás bylo skvěle postaráno, připravili jsme přehled hotelů a penzionů, které kromě kvalitních služeb nabízí i wellness.

Tanvaldsko

Wellness hotel V Nebi
Hotel Montanie
Hotel V Nebi


Frýdlantsko

Hotel Antonie


Jablonecko

Lázně Jablonec
Hotel Rehavital
Hotel Na Baště
Penzion Ayky
Hotel Premiér

Liberecko

Apartmány Terasy Café
Fénix Wellness Hotel
Pytloun Wellness Travel Hotel
Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Wellness Hotel Babylon


Opravdu neopakovatelným zážitkem pro vás jistě bude návštěva Skandinávského přírodního wellnessv EKOParku v Liberci. Relaxace ve finské kádi pod širým nebem potěší, i když venku není zrovna nejhezčí a nejteplejší počasí.

Poznejte chutě Jizerských hor
O tom, že láska prochází žaludkem asi nebudeme vést žádné spory. Gastronomii v Jizerských horách opravdu rozumíme, proto u nás najdete velmi pestrý výběr podniků, které si oblíbili i Lukáš Hejlík nebo Pavel Maurer.Chcete zjistit víc?

Svět fandí malým minipivovarům a my taky. Jestli chcete poznat místo, kde pivo dostává ten správný náboj a ještě se skvěle najíst, naplánujte si exkurzi jabloneckého pivovaru Volt. Při prohlídce Zámeckého pivovaru ve Frýdlantu vám vysvětlí rozdíl mezi řemeslnou výrobou piva dřív a teď. Prohlídku si můžete objednat s degustací jejich piv z ležáckých tanků.Zásadský pivovar REZEK nabízí po předchozí domluvě prohlídku pivovaru i s ochutnávkou piva v různých stádiích jeho výroby. Specializují se na světlou 110 a 120, polotmavou 120 a v průběhu roku dělají i různé pivní speciály. Za ochutnávku určitě stojí i Světoběžník JC Cimrmanův 120 světlý ležák, který vaří v Příchovicích U Čápa. Ležák zlatavé barvy a plné chuti s hustou bílou pěnou byl inspirován rozsáhlou tvorbou a životem Járy Cimrmana. 
Náhled pro tisk
Vytvořeno 8.10.2020 16:15:33 | přečteno 142x | denisa.skrbkova
load