Úvodní strana

Originální dárky z Jizerek

Káva Jizerky, autor: TRJH

Turistický region Jizerské hory má v prodeji trička s originálním designem Jizerek v různých velikostech, v dámském i pánském střihu. kávu Jizerky, kterou přispějete na dobrou věc a pro děti omalovánky Desatero, jak se chovat v přírodě.
Kompletní informace o možnostech koupi najdete na konci této stránky.

Vychutnejte si kávu Jizerky a přispějte na ochranu přírody Jizerských hor!

Ve spolupráci s libereckou pražírnou Nordbeans, Jizersko-ještědským horským spolkem a Jizerskou magistrálou vznikl nový produkt, jehož nákupem bude podpořena ochrana přírody Jizerských hor.

Při koupi kávy v hodnotě 240 Kč přispějete 40 Kč na ochranu přírody Jizerských hor – úpravu rašelinišť, značení rezervací, kosení biologicky cenných luk a další záslužné aktivity. Odměnou za příspěvek vám bude lahodná brazilská káva, ve které se snoubí čokoládové a oříškové chutě s jemnými tóny peckového ovoce. 

Kávu je možné zakoupit v DOK, Sweet City, některých informačních centrech a také přímo u nás. 

Káva se na všech místech prodává za jednotnou cenu 240 Kč a vždy 40 Kč z této částky podpoříte ochranu přírody Jizerských hor.

Pokud máte zájem zakoupit si kávu Jizerky, odešlete ikona souboruikona souboruobjednávkový formulář na e-mail: obchod@jizerky.cz.

Káva Jizerky


Pořiďte sobě, nebo svým známým elegantní tričko z Jizerek, které vám vždy připomene náš jedinečný region!


Trička zdobí motiv "J" a "šištičky". Písmeno "J" tvoří strom a není to jen tak nějaký strom. Je to strom vyrůstající na skále v drsných podmínkách hor, spojuje v sobě žulové skály a nekonečné lesy Jizerek, svým zakončením odkazuje na turistické ukazatele. Písmeno tvarem odkazuje také na deštník a je odkazem na typické počasí v Jizerkách. V neposlední řadě na první pohled připomíná písmeno smrk odkazující na typickou dřevinu i nejvyšší horu české části Jizerek. Koruna stromu nepřipomíná je větve, ale představuje také stopu typickou pro bruslení na běžkách, protože běžky jsou se zimními Jizerkami neodmyslitelně spjaté.

Dalším grafickým prvkem na tričku je šiška, která vychází ze stromu. Možná vám šiška připomíná ještě něco dalšího, možná opět odkazuje na bruslení na běžkách, možná vám připomíná otisk boty v blátě, nebo ve sněhu. To vše k Jizerkám patří a trička vám v elegantní a jednoduché formě připomenou vše, co je pro Jizerky typické.


V prodeji jsou trička pánských i dámských střihů. Pánský střih je v barvě tyrkysové a šedé, dámský střih v barvě tyrkysové. Pánské velikosti XL - 5XL, dámské velikosti M - XXXL. Cena trička je 299 Kč. Trička zakoupíte v některých informačních centrech, nebo přímo u nás.

Pokud máte zájem zakoupit si tričko Jizerek, odešlete ikona souboruikona souboruobjednávkový formulář na e-mail: obchod@jizerky.cz.


visitjizerky_tricka-10.jpg

visitjizerky_tricka-9.jpgvisitjizerky_tricka-7.jpg
Velikosti dámských triček:
Velikosti dámských triček Jizerky

Velikosti pánských triček:
Velikosti pánských triček Jizerky


Omalovánky "Desatero, jak se chovat v přírodě" - zábava i poučení pro malé objevitele Jizerek!


Naučte své děti pravidla chování v přírodě hravou formou. Zkuste podle obrázků s dětmi poznat, o jaké pravidlo se jedná a poté si jej přečtěte. Omalovánky jsou zasazeny do přírody Jizerských hor. Originální ilustrace jsou z dílny výtvarnice A. Koláčkové. 

Omalovánky Desatero

Cena omalovánek je 20 Kč. Omalovánky zakoupíte v některých informačních centrech, nebo přímo u nás.

Pokud máte zájem zakoupit omalovánky, odešlete ikona souboruikona souboruobjednávkový formulář na e-mail: obchod@jizerky.cz. 


Jak nakoupit produkty Visit Jizerky?

1. Vyplňte objednávkový formulář - ikona souboruikona souboruke stažení ZDE.
2. Vyplněný formulář odešlete na adresu obchod@jizerky.cz
3. Vyčkejte na potvrzení o přijetí objednávky.

Máte problém s dodaným zbožím, nebo chcete odstoupit od smlouvy?
Vyplňte příslušný formulář a odešlete jej spolu s produkty zpět Turistickému regionu Jizerské hory.
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy - ikona souboruke stažení ZDE.
Vzorový formulář pro reklamaci - ikona souboruke stažení ZDE.

Dokumenty Visit Jizerky:
Obchodní podmínky - ikona souboruke stažení ZDE.
Zásady zpracování osobních údajů - ikona souboruke stažení ZDE.
Náhled pro tisk
Vytvořeno 23.1.2023 22:02:39 | přečteno 7405x | zakova.jana
load