Úvodní strana

Podzimní Jizerky

slide 02

Podzim v Jizerkách má své nepochybné kouzlo. Abyste si ho mohli dosyta užít, připravili jsme pro vás praktické tipy, díky kterým poznáte Jizerky trochu jinak. 


Objevujete rádi jedinečná místa?

Vydejte se poznat první přírodní památku UNESCO v Čechách - Jizerskohorské bučiny!
Na podzim je tato část hor neodolatelná, inspirující, prostě úžasná. Než se sem vydáte, podívejte se na naše tipy a praktické rady. Nic vás pak nepřekvapí při objevování jednoho z nejméně dotčených míst hor.


Jezdíte na výlety s partnerem nebo přáteli a hledáte pohodu a klid?

Pokud je vaše odpověď ano, pak právě pro vás je určena tato část podzimních zážitků:
  • Léčivé kouzlo Jizerských hor - málo se o něm ví a málokdo ho vyzkoušel na vlastní kůži. Přijeďte ochutnat léčivé přírodní prameny a objevte skrytou sílu našich hor. 
  • Pokud máte v oblibě výhledy, připravili jsme pro vás přehled jednoduchých horských tras, které vás přivedou k jizerskohorským rozhlednám. Užijete si díky nim podzimní atmosféru a nemusíte se bát, že vám na nich dojde dech.

Jezdíte rádi na místa, která mají specifickou atmosféru a hledáte netradiční zážitky?

Pak musíte zažít to pravé jizerské frišno. Je to unikátní pojem, který nejde popsat, ten musíte sami prožít. Která místa k tomu budou ideální zjistíte - zde.

Hledáte inspiraci kam vyrazit na podzim s dětmi?

Čekají nás podzimní prázdniny i spousta krásných podzimních víkendů. Abychom vám usnadnili práci s plánováním programu na volné dny, připravili jsme pro vás praktický přehled míst, kam s rodinou můžete vyrazit. Náhled pro tisk
Vytvořeno 24.8.2020 14:09:50 | přečteno 2563x | Bc. Pavlína Sacherová