Úvodní strana

Únikové hry v Jizerkách

Escape Liberec

Máte rádi dobrodruzné hry? Pokud ano, máme pro vás přehled únikových her v Jizerkách. Pojďte si užít s kamarády či rodinou zábavu a vyluštěte v daném čase hádanky.

Únikové hry na Liberecku

Úniková hra - Escapeboom

Zážitek plný dobrodružství a zábavy. První únikovka v Liberci! Hry byly promyšleny do nejmenšího detailu, takže vás čeká zážitek, na který nezapomenete.

Úniková hra - MasterEscape

Úniková hra Vyloupení trezoru spočívá ve vykradení banky. Kolik zlatých cihliček najdete ve schránkách? Stihnete uprchnout než přijede policie?

Úniková hra - One-two Escape Liberec

Postřeh, představivost, schopnost improvizovat, ale i spolupracovat v týmu – to vše je nyní ve hře! Hodina plná logického myšlení, hádanek a stop, které otestují tebe a tvé spoluhráče.

Úniková hra - Real Escape Adventure Liberec

Tematicky odlišné únikové hry, u kterých se zapotíte i pobavíte.

Úniková hra - Rébus Escape

Zažijte 70 minut zábavy s rodinou, přáteli či kolegy a poznejte, jak umíte pracovat v týmu. Dokážete spolupracovat a v časovém limitu zvládnout vyřešit všechny záhady? Escape room nabízí hru Detektivka, hororovou Erwínovu pomstu nebo záhadný Hotel Clayton.


Únikové hry na Jablonecku

Escape Jablonec

Escape Jablonec Zažijte dech beroucí, hororový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách.

Escape Boom - Venkovní úniková hra Na stopě

Unikátní venkovní úniková hra v Bedřichově. Vydejte se po stopách závodníka Tomáše Havla, který v roce 1970 záhadně zmizel před startem Jizerské padesátky a dodnes není jeho případ vyřešen.
Čeká vás napínavé dobrodružství se silným příběhem a nečekané vyústění, jaké jste v žádné jiné únikovce ještě nezažili.

Náhled pro tisk
Vytvořeno 8.9.2020 10:05:22 | přečteno 895x | denisa.merenusova
load