Apartmány Diana

Apartmány Diana nabízí ubytování v obci Blata - Zámostí, nedaleko města Jičína. Jičín a okolí Prachovských skal je jednou z nejatraktivnějších lokalit Českého ráje. Apartmány nabízí ubytování pro turisty, rodiny s dětmi i pro školy v přírodě.

Apartmány Diana – ubytování:

Apartmány Diana nabízí ubytování v 8 apartmánech s celkovou kapacitou 38 lůžek. Každý apartmán je vybaven WC a sprchou. Apartmány jsou součástí penzionu Diana, který zajistí stravování hostů ve vlastní restauraci s možností posezení ve vinárně nebo salónku.

Apartmány Diana – další služby:

Hosté apartmánů mohou využít nabídky penzionu: masáže, vlastní bazén a saunu.  Pro rodiny s dětmi je zde připraveno mini zoo, dětský koutek, pískoviště a sportovní hřiště.

Apartmány nabízí řadu dalších služeb: bezplatné WiFi, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, houbařská poradna, kopírování, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost vstupu s asistenčním psem, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej upomínkových předmětů, prodej základní dětské hygieny, půjčovna společenských her, snídaně do postele, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení.  

Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor
výtah
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 38
Přistýlky: 16
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet apartmá: 8

Mohlo by vás zajímat

load