Pivovar REZEK

Pivovar REZEK je v provozu od září 2015 a nabízí pivo především nefiltrované, nepasterizované, točené z ležáckých tanků a vařené podle tradičních receptur.

Regionální pivovar Jizerských hor 

Pivovar REZEK produkuje svá piva od září 2015. Myšlenka na postavení pivovaru nebyla založena pouze na vaření regionálního piva, ale především na možnosti seznámit hosty s procesem vaření tohoto moku. Zájemci si mohou prohlédnout pivovar a zároveň ochutnat pivo v různých stádiích jeho výroby.

Páteřní produkci Pivovaru REZEK tvoří světlá 11° a 12°, polotmavá 12°. V průběhu roku je nabídka zpestřená pivními speciály.

Součástí pivovaru je pivnice o kapacitě 80 míst nefiltrované, nepasterizované pivo točené z ležáckých tanků. Prostor lze využít pro různé akce, jako například srazy, svatby, taneční zábavy, rauty, firemní večírky apod.  Otevírací doba pivnice: po - čt 17 - 19 hodin, pá 16 - 21 hodin, so 13 - 21 hodin, ne - 13 - 19 hodin.

Vedle pivnice je provozováno i ubytování. Apartmány Rezek nabízí příjemné ubytování ve dvou novostavbách o celkové kapacitě 25 lůžek. Velký dům disponuje 17 lůžky, prostornou, vybavenou kuchyní, 2 koupelnami a přímým vstupem na zahradu. Malý Apartmán je určen pro maximálně 8 osob a nabízí 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vybavenou kuchyň a jídelnu. Pro hosty nabízí provozovatel prohlídku Pivovaru Rezek s degustací zdarma.

Stravování

Kapacita
80

Mohlo by vás zajímat

load