Apartmány Terasy Café

Apartmány Terasy Café s vlastním wellness a kavárnou s vinárnou v toskánském stylu se nachází v klidné části centra města Liberce. Dům nabízí ubytování v moderních vícepokojových a nadstandardně vybavených apartmánech s terasou či balkonem.

Apartmány Terasy Café  nabízí ubytování v moderních apartmánech s kompletně vybavenými kuchyněmi. Ubytování disponuje celkovou kapacitou 30 lůžek. Kromě vlastního stravování nabízí i možnost snídaně ve vlastní kavárně s velmi atraktivním interiérem, který přenese hosty do malebného Toskánska. Vychutnat si zde můžete také kvalitní moravská vína. 

Hosté mají možnost využít wellness, které disponuje nejenom saunou a infrasaunou, ale také inovativní zážitkovou sprchou či vodní postelí. K dispozici je nejen ubytovaným hostům, ale i veřejnosti.

Apartmány Terasy Café jsou ideálním řešením pobytu jak pro firemní klientelu, tak pro turisty a rodiny s dětmi, které  nejvíce ocení to, že hlavní atrakce jako Zoo Liberec, iQlandie, Babylon či Dinopark jsou dostupné pěšky.


Ceník: https://www.terasycafe.cz/ubytovani/

mailLiberec

Pavlovická 1 / 1417, Liberec, 460 01

GSM:+420 606 608 081
E-mail:recepce@terasycafe.cz
Web:www.terasycafe.cz
Cyklisté vítáni
ANO
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
zahrada, terasa
sauna
parkoviště
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah
Doplňkové služby
snídaně
praní, žehlení

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 750 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 7
load