Escape Jablonec

Zažijte dech beroucí, hororový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách.

Máte pouhých 60 minut na únik z vězení plného mříží, hádanek, šifer a hlavolamů. Hra je pro 3-6 osob.

Návštěva možná po předchozí rezervaci.

Pravidla úniková hry

Dostaňte se pomocí klíčů, šifer a hádanek během 60 minut z temného sklepení. Otevřete jednotlivé mříže a utečte, než si pro vás přijde!

Úniková hra je určena pro 3-6 hráčů od 15 let. Osoby mladší 15 let se hry mohou účastnit pouze za doprovodu svých zákonných zástupců nebo s podepsaným prohlášením zákonného zástupce, že se únikové hry mohou účastnit. Upozorňujeme, že hra Escape Jablonec je vytvořena na bázi hororu, může proto být pro mladší hráče strašidelná. Úniková hra není příliš vhodná pro jedince se silnou klaustrofobií.

Personál vás seznámí s obecnými pravidly a zásadami, které je nutné dodržovat pro hladký a bezpečný průběh únikové hry. Abychom docílili co největší reálnosti, nebude vám během hry poskytnuta žádná nápověda či pomoc. Úniková hra byla testována několika různorodými skupinami, které se v časovém limitu dokázaly dostat ven.

V případě, že se vám nepodaří uniknout v daném časovém limitu, můžete si hru prodloužit (100 Kč za každých dalších započatých 10 minut včetně nápovědy). Prodloužení je možné pouze v případě neobsazené následující hodiny.

mailJablonec nad Nisou

Komenského 15a / 2466, Jablonec nad Nisou, 466 01

GSM:+420 721 827 334
+420 606 491 371
E-mail:info@escapejablonec.cz
Web:www.escapejablonec.cz
load