Petřín - hotel s restaurací a vyhlídkovou věží

Hotel Petřín nabízí stylové ubytování a prvorepublikovou kuchyni s úchvatným výhledem na Jablonec nad Nisou a Jizerské hory za ním.

Původně výletní restaurace z r. 1906 je neodmyslitelnou dominantou petřínského vrchu a historickou památkou města. Není divu, že je vyhledávaným zastavením turistů a cyklistů právě pro úchvatný výhled na město a okolí. Je také jedním ze zastavení Vnitřního turistického okruhu. Nedaleko se nachází Vyhlídka na Dobré Vodě a Čertův kámen, oblíbené cíle pro nenáročnou procházku. 

Celý objekt se na podzim r. 2021 dočkal po letech znovuotevření. V současnosti funguje hotel,  restaurace, velký taneční sál a menší salónek na oslavy. V suterénu objektu je k dispozici útulná vinárna, kterou je možné si pronajmout pro různé oslavy, posezení s přáteli apod. Vyhlídková věž zatím čeká na rekonstrukci. Bližší informace získáte zde. 

Historie Petřína zde

Stylová restaurace s unikátním výhledem na okolní město i přírodu nabízí zejména pokrmy inspirované dobou první republiky, ve které tradiční českou kuchyni ovlivňovaly také akcenty rakouské či francouzské gastronomie. Výsledkem jsou například poctivá, 5 dnů připravovaná hovězí líčka se svíčkovou omáčkou, vídeňský řízek či jelen po burgundsku.

Hotel Petřín nabízí stylové a klidné ubytování v srdci Jizerských hor s nádherným výhledem a skvělou dostupností výhod a služeb města. V nově zrekonstruovaném hotelu, tyčícím se nad údolím města Jablonec nad Nisou, naleznete 22 nově upravených stylových pokojů, které jsou komfortně vybaveny k vaší maximální spokojenosti včetně vysoké bezrámové matrace, kosmetiky, občerstvení či fénu. Hotel také disponuje velkým bezplatným parkovištěm a vysokorychlostním internetem. Nejen hoteloví hosté ocení restauraci s celodenním provozem.


mailJablonec nad Nisou

Petřínská 6, Jablonec nad Nisou, 466 06

GSM:+420 771 228 887
E-mail:info@hotelpetrin.cz
Web:https://hotelpetrin.cz/
Klasifikace
***
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
taneční parket
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby
snídaně
konferenční služby
Služby a vybavení
parkoviště
parkoviště pro autobusy
občerstvení
vstup se psy

Stravování

Kapacita
200
Vybavení podniku
terasa, zahrádka
salónek
parkoviště
wifi
akceptace zvířat
Platební karty
ano

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 800 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 920 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 55
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 2
Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 4
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Mohlo by vás zajímat

load