Zpět Úvodní strana > Kalendář akcí > Koncert
Filtrování akcí
2023 Únor
PoÚtStČtSoNe
16171819
20212223242526
2728

PIRATE SWING Band Gala 2022 - 4TET

4tet sirka
Pořadatel:Městské divadlo Jablonec nad Nisou
Místo konání:

Městské divadlo Jablonec nad Nisou Liberecká 1900 / 5, Jablonec nad Nisou, 466 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Vstupné:590 Kč
Charakter akce:Regionální
Typ akce:Koncert
Tematická kategorie:Hudba - jazz, pop, zpěv a sborový zpěv
Více informací na:https://www.divadlojablonec.cz/pirate-swing-band-gala-2022
Anotace:OJEDINĚLÝ KONCERTNÍ PROJEKT PIRATE SWING BANDU JIŘÍHO ŠEVČÍKA SE SPECIÁLNÍM HOSTEM – VOKÁLNÍM SESKUPENÍM 4TET JIŘÍHO KORNA

Podrobný popis:

Po superúspěšné osmileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, letos nabídne něco zcela ojedinělého. „Představte si Franka Sinatru zpívat Nirvanu“, prohlásil o tělese kytarista legendárních Queen, Brian May. Právě s touto legendou měli čeští „Piráti“ to potěšení spolupracovat hned třikrát, naposled v roce 2018, kdy se dokonce stali jedinou kapelou v historii krom Queen, na jejíž novém CD oficiálně zpívá Freddie Mercury a na kytaru hraje Brian May, to vše pro charitu proti AIDS. Na svém kontě mají 5 CD a DVD, hitparádové úspěchy v Británii, Francii, Holandsku, Rakousku, Argentině, Rusku, Austrálii, Irsku a Japonsku, osm vyprodaných turné, mezinárodní ocenění trofejí Platinové desky, status nejpopulárnější swingové kapely u nás a spolupráci s prakticky kompletní českou špičkou (K. Gott., J. Suchý, L. Machálková, J. Laufer, J. Zelenková, T. Graves, O. Ruml, I. Pazderková, P. Vondráček, F. Slováček, E. Kočičková, M. Ruppert, O. Brousek, D. Bárta, B. Josef, I. Mládek, J. Molavcová, L. Sobota…). Band je znám svou nevypočitatelností a humorem a nečekané
partnerství připravil i letos, kdy se spojí s fenoménem – vokálním seskupením 4TET. Jeho umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev se snoubí s již pověstnou profesionalitou Jiřího Korna.
Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů, překvapivě originální pojetí aranžmá Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a “taneční” výkony všech aktérů na jevišti…, to vše rozhodně nenechá nikoho chladným, stejně jako nenapodobitelná atmosféra tradičně vyprodaných show swingových Pirátů, s nimiž letos bude navrch spoluúčinkovat i dětský sbor Vrabčáci.
Nenechte si ujít unikátní „one night only“ program, jenž se již nebude reprízovat!
Tedy: zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. A tomu věřte ;-)


load